Як купити квиток?

 • Оберіть фільм та час сеанcа. Клік на час сеансу відкриє спливаюче вікно покупки / бронювання квитків онлайн.
  Переконайтеся в тому, що обраний кінотеатр, дата, фільм, зал і технологія показу відповідають вашим бажанням.
 • На схемі залу оберіть вподобані місця, представлені у вигляді кольорового квадратика, де колір відповідає вартості квитка.
  Легенда з розшифровкою колірної вартості місць розташована нижче схеми залу. Якщо замість квадратика відображена іконка чоловічка, значить місце зайняте.
 • Коли ви зробили вибір місць, клікнувши на них, ваш вибір відзначиться "пташками" і відобразиться в лівій колонці обраних параметрів вашої покупки.
  Переконавшись у правильності вашого вибору, натисніть велику помаранчеву кнопку "Купити" для переходу до авторизації та вибору засобів платежу за квитки.
  Якщо в кінотеатрі надається послуга бронювання, то у вас буде відображатися кнопка "Забронювати", якою ви також зможете скористатися. Якщо кнопка не відображається, значить послуга бронювання не надається або недоступна на обраний вами сеанс.
 • Ви можете авторизуватися зовнішніми службами або профілями кінотеатрів для того, щоб мати доступ до придбаних квитків / замовленням з будь-якого комп'ютера і браузера. Якщо ви не бажаєте авторизуватися, ви можете зробити покупку без авторизації, але в такому випадку доступ до придбаних квитків в вас буде тільки з того комп'ютера і браузера, в якому ви здійснювали покупку. Крім того, ви не зможете користуватися програмами лояльності доступними в кінотеатрах. Далі система запропонує вам вибрати засіб платежу.
 • Оберіть спосіб оплати з можливих. Якщо якоїсь системи або процесингу немає - значить вони не доступні для використання в даному випадку. Після чого вам буде відображений ваш вибір і розрахована вартість покупки і показана інформація про застосовані дисконти, якщо такі є; переконайтеся в правильності вибору і розрахованої ціни квитків.
  Тут же ви можете додатково залишити контакти, на які після покупки будуть вислані ваші квитки.
  Обов'язково ознайомтеся з правилами купівлі / повернення квитків онлайн; при переході до наступного етапу вважається що ви прийняли дану публічну оферту.
  Після чого натисніть кнопку "Перейти до оплати" і система відправить вас на платіжну сторінку банку або процесингу для введення реквізитів вашої карти або іншого засобу платежу. На це відводиться 15 хвилин в які вам необхідно вкластися для успішної покупки.
 • Після введення реквізитів ви повернетеся на сторінку вашого замовлення, де через кілька секунд після обробки платежу вам відобразяться ваші квитки, у разі успішної оплати, або ж повідомлення про невдалу сплату з поясненням проблем і способами їх вирішення. За номером вашого замовлення ви можете отримати консультації в службі підтримки.
 • Куплені квитки ви зможете побачити у вкладці "Мої квитки" і повернутися до них у будь-який час для роздруківки або перегляду їх вмісту, де головним значенням є код квитка, який необхідний для проходу в зал. Також, на цьому екрані ви можете ініціювати відправку квитків вам на електронну пошту або у вигляді SMS-повідомлення.
 • Деякі кінотеатри уже зараз володіють засобами автоматизованого контролю електронних квитків і для входу в глядацький зал вам не потрібно відвідувати касу і обмінювати ваші електронні квитки на звичайні паперові. Вам достатньо роздрукувати або в деяких випадках просто показати квитки на екрані для сканування і перевірки автентичності. Надати роздруковані квитки потрібно в кінотеатри з відкладеним контролем електронних квитків. Для перегляду подробиць і роздруківки квитків натисніть посилання Роздрукувати квитки.
 • У будь-який момент часу ви можете бачити свої замовлення квитків у вкладці "Мої замовлення", де також повідомляється статус замовлень. До подробиць будь-якого замовлення або до оплачених в замовленні квитків ви можете перейти, клікнувши на посилання.
 • Ви завжди можете ознайомитися з правилами купівлі / повернення квитків онлайн, звернутися за допомогою в службу підтримки, отримати інструкції або подивитися питання-відповіді, перейшовши за відповідним посиланням внизу будь-якої сторінки віджета сервісу vkino.ua